УВАГА!!! ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМ ВЛАСНОСТІ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ЖИТЕЛІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 06.07.2023 18:25

☝️Відповідно до розпорядження коменданта Сумської області та міста Суми з метою недопущення втрат серед цивільного населення і перешкоджанню руйнування об’єктів критичної інфраструктури просимо Вас ☝️вживати заходів по виконанню спеціального режиму світломаскування у темну пору доби, а саме ❗️вимкнення зовнішнього освітлення магазинів, паливних заправок, рекламних щитів, під’їздів багатоквартирних будинків.

❗️Також інформуємо, що з 06 липня 2023 року вуличне освітлення не буде вмикатись.

🙏Прохання до мешканців громади по можливості під час "Повітряної тривоги" вимикати внутрішнє освітлення осель.

🤝Дякуємо за порозуміння