Сьогодні 08 липня, Кролевеччина провела в останню путь свого Героя, захисника України Максима Володимировича ІВАНЧИКА

Дата: 08.07.2023 14:55

Який відданий присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність віддав своє молоде життя.

☑️Відспівали воїна у Церкві Святих Апостолів Петра і Павла. Поховали Героя на кладовищі у його рідному селі Литвиновичі.

☑️Віддати шану оборонцю прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, та жителі громади.

🇺🇦Прощалися зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати. «Дуже доброзичливий і старанний» - говорять про нього односельці.

🇺🇦Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів Кролевеччини, а його ім’я навіки буде взірцем мужності та патріотизму 🙏

🇺🇦Вічна пам’ять і слава Герою!

🇺🇦Щирі співчуття близьким і рідним.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=591181086465177&set=pcb.591181423131810