Кролевецькі поліцейські оперативно розшукали двох малолітніх хлопчиків

Дата: 10.07.2023 14:56

За декілька хвилин правоохоронці відшукали двох хлопчиків 3х та 4х років, які самостійно пішли з дитячого майданчику додому.

👉Вчора ввечері до поліції надійшла заява від жінки, яка повідомила, що її трирічний син та його 4-річний товариш пішли з дитячого майданчика в невідомому напрямку. Схвильована мама надала детальний опис дітей та одягу в які останні були вдягнуті.

👉Поліцейські миттєво відреагували на повідомлення і на розшук дітей були залучені наряди сектору реагування Кролевецького відділення поліції, і вже за декілька хвилин правоохоронці встановили місце знаходження дітлахів та доставили їх до батьків.

👉Як виявилось, хлопці разом з мамами перебували на дитячому майданчику в центрі міста, а потім вирішили повернутись додому, про що не попередили батьків. Правоохоронці знайшли юних мандрівників, які самостійно рухались в бік свого будинку. Протиправних дій відносно хлопчиків не вчинялося.

☝️З матерями дітей правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущення надалі таких випадків.

❗️Поліція закликає батьків малолітніх дітей донести до малечі, якою саме небезпекою може обернутись самостійне перебування на вулиці.

Джерело: Ювенальна поліція Сумської області