На Кролевеччині правоохоронці продовжують профілактичну роботу серед дітей.

Дата: 13.07.2023 11:38

Поліцейські провели заходи з вихованцями цифрового навчального центру «BE SMART», який створено у рамках проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання».

👉В першу чергу дільничні офіцери поліції звернули увагу дітей на злочини в Інтернет мережах, розповіли про розповсюдження шахрайств та дали поради про те, як вберегти себе та не стати жертвою аферистів.

👉Окрім того, правоохоронці нагадали дітям правила безпечного відпочинку під час літніх канікул, правила купання у водоймах, розповіли про недопущення травматизму та нагадали про мінну безпеку.

👉Після бесіди діти разом з правоохоронцями оглянули службовий автомобіль, побачили як працює поліцейська сирена та гучномовець, приміряли поліцейське екіпірування. Вся зустріч проходила в пізнавально-розважальній формі, дітвора отримала корисну інформацію і купу гарних емоцій.

Джерело Поліція Сумської області