Жорстока війна без жалю забрала життя нашого Героя – захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта - Олександра ПИЛИПЕНКА

Дата: 18.07.2023 14:22

Солдат ПИЛИПЕНКО Олександр Васильович народився 08.02.1981 р.н., разом із дружиною проживав у селі Камінь Кролевецької міської територіальної громади Конотопського району.

Був мобілізований 24 лютого 2023 року, проходив військову службу на посаді санітара медичної роти військової частини А4723.

Серце захисника перестало битися 13 липня 2023 року. Військовослужбовець помер під час проходження військової служби в м. Ізюм Харківської обл.

В Олександра залишилися вагітна дружина, брат та сестра.

Прощальна церемонія відбудеться завтра, 19 липня, о 12.00 год. за адресою с. Камінь, вул. Київська, 12.

Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

Вічна слава та пам’ять нашому Герою!🇺🇦