На Сумщині триває тестове мовлення цифрової телемережі MX-7

Дата: 19.07.2023 11:12

Це безоплатний додатковий пакет каналів цифрового ефірного ТБ, в якому нині доступно 9 програм.

❗️Концерн РРТ завершив будівництво загальнонаціональної цифрової ефірної телемережі МХ-7. Першого червня 2023 року мережа розпочала роботу в тестовому режимі.

🔆Стандарт цифрового мовлення – DVB-T2, діапазон хвиль – метровий (174–230 МГц), сигнал відкритий (не кодований), ємність – 12 телевізійних програм у стандартній чіткості (SD).

〽️Водночас ємність мультиплексу дозволяє транслювати три програми (із 12 –ти) у високій чіткості (HD).

▶️Детальніше: http://surl.li/jfqci