Сьогодні Кролевеччина попрощається зі своїм Героєм-захисником Олексієм ГУЗЕНКОМ

Дата: 20.07.2023 08:48

"Перестало битися серце захисника з Кролевеччини - Олексія ГУЗЕНКА. Прикро і боляче, бо гинуть сміливі воїни та справжні патріоти!

Молодший сержант Гузенко Олексій Сергійович, 27.06.1982 р.н., народився і виріс у селі Дубовичі. Був мобілізований 10 листопада 2022 року Тячівським РТЦК та СП Закарпатської області. Проходив військову службу на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7124.

17 липня, під час повернення з навчання до місця тимчасової дислокації, отримав травму, від якої через два дні, 19.07.2023 року пішов у засвіти.

В Олексія залишилися дружина, син та батьки.

Прощання з вірним сином України відбудеться завтра, 20 липня, о 14.00 год у с. Дубовичі, по вул. Катерини Ковальчук, 12.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях". - Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН https://www.facebook.com/viktor.lekhman