ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦІ НА ТЕРИТОРІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.ЗВІТ.

Дата: 20.07.2023 11:39

19 липня 2023 року, в залі засідань Кролевецької міської ради відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиці на території Кролевецької міської територіальної громади за участі депутатів, членів виконавчого комітету міської ради, громадськості.

👉За період з 19 травня по 18 липня 2023 року до міської ради письмові звернення з пропозиціями перейменувати вулицю Грищенка на вулицю Олекси Грищенка не надходило.

👉Після оприлюднення Звіту про громадські обговорення та розгляду пропозицій на засіданні профільної постійної комісії міської ради - дане питання буде винесено на чергову сесію Кролевецької міської ради, яка орієнтовно відбудеться у серпні 2023 року.

ЗВІТ про громадські слухання щодо перейменування вулиці на території Кролевецької міської територіальної громади