Економія електроенергії - наш спільний внесок у Перемогу!

Дата: 24.07.2023 14:57

За інформацією від «Укренерго» НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo в енергосистемі України наразі обмежена кількість електростанцій, які можуть вмикати для покриття вечірніх піків споживання з 16:00 по 23:00.

👉Українські електромережі досі відновлюють після ворожих обстрілів, на деяких електростанціях тривають планові ремонтні роботи. Тож, аби не перевантажувати енергосистему у вечірній період доби, дотримуйтеся цих порад:

👉вимикайте з розеток електроприлади, якими не користуєтеся;

👉на кондиціонері виставляйте температуру вище 23 градусів, користуйтеся ним тільки в тому приміщенні, в якому перебуваєте, та лише із закритими вікнами;

👉не вмикайте одночасно потужні електроприлади, правильно їх експлуатуйте;

👉використовуйте, за можливості, енерговитратні прилади (пральну машину, бойлер) вночі;

👉зменште використання електрики в місцях загального користування будинку;

👉використовуйте посудомийні та пральні машини, запускаючи їх з повним завантаженням.

✅Дякуємо за розумне споживання електричної енергії.