ЛІТО У ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 25.07.2023 13:48

«Влітку грай, відпочивай, але про книгу не забувай»

Літо – найулюбленіша пора для всіх дітей. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книг?

Літо у дитячій бібліотеці — це дружній, комфортний простір, здатний зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним та веселим. Тут не лише порадять гарну книжку чи журнал, а й запропонують погратися, помалювати, навіть музичний супровід, аби поспівати. Бібліотека гостинно запрошує всіх охочих до культурного і активного відпочинку з книгою.

Зважаючи на віяння часу, у бібліотеці все більше розвивається дозвіллєвий напрямок, проте основне завдання залишається незмінним - допомогти читачам, аби у списку їхніх пріоритетів читання піднялося якомога вище.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=747753767358162&set=pcb.747762177357321