Увага! Щодо відновлення електропостачання.

Дата: 28.07.2023 15:05

Міська рада знаходиться на постійному зв’язку з енергетиками і сьогодні звернулась за роз’ясненнями до Кролевецького РЕМу. За їх інформацією: у результаті негоди, яка є масштабною для Кролевеччини, пошкоджені трансформатори, десятки опор, кілометри повітряних ліній. Для іх відновлення ПОТРІБНИЙ ПЕВНИЙ ЧАС.

👉Наразі у місті і сільських населених пунктах нашої громади працюють 7 аварійних бригад ( залучені бригади із інших міст). Проводяться роботи по ліквідації поривів повітряних ліній 0,4-10 кВт. ❗️На превеликий жаль, Кролевецька міська рада ніяким чином не може вплинути на прискорення відновлювальних робіт.

☝️❗️ПРОХАННЯ: з розумінням віднестись до масштабності заподіяної негодою шкоди. Працюють ВСІ енергетики , щоб ЯКНАЙШВИДШЕ відновити електропостачання до осель.

Дякуємо за порозуміння!