У Кролевчан бронза на Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок на лижеролерах.

Дата: 28.07.2023 15:06

З 22 по 26 липня 2023 року в м. Кременець Тернопільської обл проходили всеукраїнські змагання з лижних гонок на лижоролерах, I етап, відкритий чемпіонат міста по лижним гонкам на лижоролерах та ЗФП, присвяченого пам’яті загиблих захисників України.

Вихованці ДЮСШ "Олімп"Кролевецької міської ради Янович Антон та Бондаренко Анна прийняли участь у даних змаганнях.

У змаганнях з загальної фізичної підготовки, яка припускає суперництво в кросі на 1 км, стрибку у довжину з місця, згинанні та розгинанні рук в упорі, згинанні та розгинанні тулуба лежачи на спині за 30с., - ЯНОВИЧ АНТОН виборов ІІІ місце і був нагороджений грамотою і бронзовою медаллю.

У класичній гонці і гонці вільним стилем на дистанції 2км на лижоролерах він зайняв 6 і 7 місце відповідно. Бондаренко Анна в категорії дівчат 2008-2009 р.н в гонках фінішувала 14-ою і 15-ою.

Підготувала наших вихованців тренер-викладач Скороходова Л.О. Вітаємо спортсменів, бажаємо сил, завзятості і здоров'я для подальшої підготовки до зимового сезону.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=255491883905074&set=pcb.255495727238023