Живим коридором та навколішки: на Кролевеччині зустріли загиблого Героя Віктора БОНДАРЕНКА.

Дата: 28.07.2023 17:53

Сьогодні, 28 липня, на рідну землю навіки повернувся мужній воїн, наш Герой - захисник Віктор БОНДАРЕНКО🇺🇦

☑️В скорботі, живим коридором з квітами та прапорами зустрічали траурний кортеж із тілом загиблого Героя😢

☑️На дорогу, якою їхав востаннє Віктор Олександрович, вийшли молодь, побратими і небайдужі жителі громади, щоб віддати належну шану своєму мужньому захиснику.

🇺🇦Світла пам'ять та вічна слава нашому Герою!

🇺🇦Щирі співчуття рідним і близьким🙏

☑️Нагадуємо: прощальна церемонія з Героєм відбудеться завтра, 29.07.2023, початок о 12.00 год. за адресою проспект Миру, 16. Поховання відбудеться на Алеї Слави по вул. Зеленій.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=601215528795066&set=pcb.601215755461710