Цифрова грамотність і бібліотека

Дата: 01.08.2023 10:06

Цифрова грамотність – навичка, без якої у XXI столітті неможливо обійтися. Реальність вимагає від громадян швидкої адаптації, прийняття викликів та бажання вчитися. Вміти налаштувати ґаджет і бути впевненим, що опанували цифрові навички – це різні речі. Можна користуватися смартфоном чи ноутбуком, виходити в Інтернет, але це ще не означає, що ви повністю володієте цифровою грамотністю. Безпечне й ефективне використання сучасних цифрових технологій у роботі та навчанні, в професійному та особистому житті - ось що таке цифрова грамотність. Сьогодні неможливо жити без електронної пошти, смартфона чи послуг онлайн. Навчитися користуватися ніколи не пізно. І в цьому вам допоможе бібліотека. Для користувачів нашої бібліотеки була проведена інформаційна скринька «Цифрова грамотність і бібліотека». Сподіваємося, присутні не тільки дізналися про можливості, які надає цифрова освіта, а й опанували базові цифрові навички.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=596325176036010&set=pcb.596325616035966