Незабутні туристичні канікули: двадцятеро вихованців Центру позашкільної освіти (гурток "Пішохідний туризм" та " Мій рідний край", керівник Тетяна Федченко) відвідали мальовниче місто Яремче, підкорили найвищу гору України - Говерлу, гору Хом'як, Мак

Дата: 01.08.2023 16:01

Щоліта вихованці туристсько-краєзнавчого напрямку Центру позашкільної освіти з нетерпінням чекають традиційної подорожі в Карпати. Відпочинок в горах це незабутній досвід, нові враження, емоції, знайомства. Двадцятеро вихованців гуртка "Пішохідний туризм" та " Мій рідний край"(керівник Тетяна Федченко) мали можливість відвідати мальовниче місто Яремче, підкорити найвищу гору України - Говерлу, гору Хом'як, Маковицю та відвідати водоспади Гук і Дівочі сльози. Незабутні враження отримали діти в єдиному у світі музеї писанки та національному музеї народного мистецтва Гуцульщини.

Діти залишились дуже задоволені, отримали заряд бадьорості на новий навчальний рік і з нетерпінням чекають наступної подорожі.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=297291706145255&set=pcb.297314162809676