ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 01.08.2023 16:04

Сьогодні депутатський тиждень у міській раді розпочався із засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Сергій МАЛАХОВ.

👉Також, до роботи комісії долучились: депутат, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету Віктор КАМІНСЬКИЙ, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

☝️У першу чергу депутати обговорили питання, які стосуються ліквідації наслідків спричинених негодою, а також роботу комунальних підприємств по ліквідації цих наслідків.

👉Також, були розглянуті та обговорені нагальні питання, які стосуються комунальної власності. 🔷Погодили внесення змін до програм:

👉з благоустрою населених пунктів територіальної громади, 👉фінансової підтримки комунальних підприємств,

👉вуличного відеоспостереження та ін.

🔷Після обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради, яка відбудеться у четвер, 03 серпня.