Пізнавальні канікули продовжуються. У Дитячій бібліотеці - відбувся літній пізнавально-розважальний мікс «Настрій на УРА!» з іграми, конкурсами та вікторинами

Дата: 11.08.2023 11:48

«Книга збирає друзів»

В Дитячій бібліотеці -філії Кролевецької міської ради відбувся літній пізнавально-розважальний мікс «Настрій на УРА!» разом із дітками старшої групи літнього табору цифрового навчального центру Be Smart.

Діти взяли участь у конкурсі казок, загадок, вікторині, розповіли про книжкові вподобання та своїх улюблених літературних героїв. А стратегічна гра, де потрібно було вирішувати, що для тебе найголовніше – дружба чи перемога, стала своєрідним тренінгом комунікативних навичок.

Дитяча бібліотека опікуються своїми читачами та намагається забезпечити їм змістовне, цікаве, пізнавальне дозвілля з книгою.

Захід вийшов дуже корисним, пізнавальним і веселим.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=758699429596929&set=pcb.758701196263419