Пізнавальні канікули продовжуються. У Дитячій бібліотеці - відбувся літній пізнавально-розважальний мікс «Настрій на УРА!» з іграми, конкурсами та вікторинами
«Книга збирає друзів»
В Дитячій бібліотеці -філії Кролевецької міської ради відбувся літній пізнавально-розважальний мікс «Настрій на УРА!» разом із дітками старшої групи літнього табору цифрового навчального центру Be Smart.
Діти взяли участь у конкурсі казок, загадок, вікторині, розповіли про книжкові вподобання та своїх улюблених літературних героїв. А стратегічна гра, де потрібно було вирішувати, що для тебе найголовніше – дружба чи перемога, стала своєрідним тренінгом комунікативних навичок.
Дитяча бібліотека опікуються своїми читачами та намагається забезпечити їм змістовне, цікаве, пізнавальне дозвілля з книгою.
Захід вийшов дуже корисним, пізнавальним і веселим.
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=758699429596929&set=pcb.758701196263419