У Центрі надання соціальних послуг відкрито Соціальну перекурню
Завдяки співпраці Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради з Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України (керівник Ігор Шаповал) за участі Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста України в місті розпочала роботу Соціальна перукарня (вул. Івана Дударя, 37). Обладнання для перукарні надано Сумською обласною організацією ТЧХУ.
Перукарські послуги будуть надаватись громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, внутрішньо-переміщеним особам. Послуги надаються як безкоштовно так і на платних умовах згідно законодавства з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 14.00.
Для зарахування на отримання послуг просимо звернутись до ЦНСП Кролевецької міської ради за адресою м. Кролевець вул. Івана Дударя, 37.
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=684101237077738&set=pcb.684101753744353