Віктор ЛЕХМАН: "Від щирого серця вітаю з Днем міста усіх, хто тут народився і виріс, хто знайшов у нашій громаді прихисток!"

Дата: 02.09.2023 21:12

Кролевець - місто наполегливих, ерудованих, талановитих та добрих душею людей.

Ми разом щоденно працюємо, розбудовуємо нашу громаду, чітко знаємо чого ми хочемо, і впевнено, разом з усією Україною, йдемо до Перемоги!

Нам є чим пишатися. Наші досягнення, здобутки, а головне – наші люди. Дякую усім кролевчанам за те, що підтримуєте, надихаєте, тепло приймаєте переселенців, завзято тримаєте волонтерський, медичний, культурний, освітній та інші фронти. Захоплююсь мужністю і стійкістю наших воїнів-земляків.

Нехай наша громада розвивається і процвітає! Злагоди всім, здоров’я, добробуту, миру після Перемоги над ворогом!

Слава Україні! Слава нашим Героям! З Днем міста, кролевчани!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6608324709283386&set=pcb.6608325225950001