Сьогодні, 04 вересня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 04.09.2023 11:20

За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷Комунальним підприємствам та структурним підрозділам

👉продовжити поточний ремонт найпростіших укриттів для 100% забезпечення мешканців громади укриттям, враховуючі умови сьогодення

🔷Відділ НС і ТБ:

👉контроль за проведенням ремонтних робіт в укриттях

🔷КП «ЦПМСД»:

👉організувати роботу другої виїзної бригади по наданню сільському населенню допомоги, в складі медичних, соціальних працівників та психолога. Скласти графік і довести до відома населення старостинських округів

🔷КП «Кролевецька лікарня»:

Контроль за проведенням робіт

👉по укриттю об’єктів критичної інфраструктури

👉по встановленню альтернативного виду електроживлення для забезпечення безперебійної роботи закладу на випадок надзвичайної ситуації;

🔷Відділ ЖКГ

👉підготувати проєкт звернення до Сумської ОВА і відповідальних дорожніх організацій щодо першочергового ремонту ділянок доріг державного значення, які експлуатуються на території нашої громади та мають стратегічне значення (дорога Р-60 Кролевець-Путивль та дорога по вул.Андріївська) та подати на сесію міської ради для затвердження депутатами.

Здійснювати контроль за:

👉проведенням робіт по очищенню та упорядкуванню колодязів.

👉продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій громади із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади. Визначити відповідні локації та об’єми робіт.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК» та КП «Ремдільниця», продовжити роботи:

👉зі скошування трави і бур’янів на прибудинкових територіях у парках, скверах і зелених зонах.

🔷КП «Ремдільниця»:

продовжити роботи по:

👉чищенню центральних доріг від піску і грунтових наносів усіма наявними засобами та їх вивезення

👉прибиранню від грунтових наносів автобусних зупинок, пішохідних переходів;

👉підготовці до осінньо-зимового періоду 2023-2024 року: додаткового завезення солі та піску і приготування відповідної суміші, а також подбати про запас матеріалу для підсипки доріг.

👉активізувати роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків та приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити ремонтні роботи з перекриття дахів багатоквартирних будинків

👉продовжити роботи з поточного ремонту укриттів,

👉продовжити обговорення з мешканцями багатоквартирних будинків, інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Акватермо»:

👉продовжити роботи з підготовки закладів соціальної інфраструктури до нового 2023-2024 опалювального періоду

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи по утриманню у належному санітарному стані кладовищ.

👉продовжити роботи по спилюванню аварійних дерев на кладовищах сіл старостинських округів

🔷Місцева пожежна охорона

- контроль за проведенням ремонту пожежного депо у с.Обтове

👉при необхідності надавати допомогу аграріям.

🔷Центр надання адміністративних послуг

👉розпочати роботу виїзної бригади працівників по наданню адміністративних послуг мешканцям сіл старостинських округів громади. Графік виїзду довести до відома населення.

❗️Контроль за благоустроєм та санітарним станом у сільських населених пунктах нашої громади: скошування трави, прибирання та вивіз сміття.