Відбулось засідання бюджетної комісії.

Дата: 05.09.2023 17:06

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН:"

Дякую депутатам за злагоджену роботу. На чергову сесію винесемо для затвердження ряд нагальних і важливих для громади питань:

- головне з яких – підтримка наших захисників: на разі це придбання необхідних матеріалів для посилення обороноздатності громади

- на співфінансування дуже важливого для нашої громади проєкту "Енергетична модернізація станції водозабору та системи водопостачання по вулиці Воїнів -Інтернаціоналістів в місті Кролевець Сумської області". Загальна сума проєкту складає близько 6 млн.грн.

- також на продовження поточних робіт з покращення умов перебування в протирадіаційних та найпростіших укриттях.

- на поповнення матеріального резерву (паливно-мастильні матеріали для Добровольчого формування територіальної громади),

- Частину коштів депутати погодили спрямувати у житлово-комунальне господарство.

Працюємо далі…"

Більше фото тут: https://www.facebook.com/photo?fbid=6618902818225575&set=pcb.6618927864889737