Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Дата: 05.09.2023 17:08

Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Сергій МАЛАХОВ. 👉У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

👉Депутати розглянули та обговорилиі нагальні питання, які стосуються комунальної власності.

👉Заслухали питання «Про хід виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2026 роки за 2022 рік».

👉Погодили внесення змін до програм: "Сільське питне водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2023 рік", благоустрою населених пунктів Кролевецької міської ради (територіальної громади) на 2023 рік та інші.

👉Всього було розглянуто 18 питань порядку денного.

👉В цілому засідання комісії відбулось жваво та конструктивно.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=619943283588957&set=pcb.619943346922284