Жорстока війна без жалю забрала життя нашого Героя – захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта Юрія МАТОСОВА.

Дата: 06.09.2023 14:15

Старший сержант Матосов Юрій Ігорович, 17.02.2001 р.н.

Призваний 19.05.2023 року на військову службу за мобілізацією.

Старший кулеметник, служив у 4-тій бригаді оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, відома як Бригада швидкого реагування Національна Гвардія України “Рубіж”.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 29.08.2023 р. у районі н.п. Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

У Юрія залишився брат.

Співчуваємо рідним та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

Вічна слава та пам’ять нашому Герою!🇺🇦

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.