Сьогодні, 7 вересня Кролевеччина провела в останню путь свого захисника, бійця Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «ЛЮТЬ», лейтенанта Андрія Івановича КОРНІЄНКА.

Дата: 07.09.2023 19:48

БІЛЬ І СМУТОК…

Віддати останню шану Герою прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади та жителі громади.

Андрій Корнієнко назавжди залишиться у пам’яті жителів Кролевеччини, як мужній воїн, незламний захисник, який віддав своє життя за перемогу України, захищаючи рідну землю, дорогих людей та свою країну від ненависного ворога.

Розділяємо біль утрати разом з родиною оборонця…. Світла пам’ять і вічна слава Герою!🇺🇦

Поховали воїна з усіма військовими почестями на Алеї Пам‘яті й Надії у місті Кролевець🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6626573970791793&set=pcb.6626578730791317