Жителів Сумщини запрошують до участі в конкурсі «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Дата: 12.09.2023 15:40

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

✒️Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

🔍Детальніше: http://surl.li/larrw