На Сумщині відкрили Центр ветеранського розвитку

Дата: 14.09.2023 11:41

Участь у відкритті взяла заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна КАЛИТА

🖊«Сумська область вже вступає в експериментальний проєкт «Помічник ветерана». І ми з вами відкриваємо Центр ветеранського розвитку і в цілому бачимо, що громади Сумської області демонструють свою готовність до того, щоб ветерани поверталися додому, – розповіла Тетяна Калита. – У цьому центрі ветеран зможе отримувати освіту, перенавчитись тощо. Якщо постане питання фінансування, то звісно бюджетна програма для ветеранів у цьому допоможе. Ми піклуємось про ветеранів, про їх родини і Центр ветеранського розвитку стане ще одним проєктом, спрямованим на підтримку наших героїв».

🖍Від імені начальника Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО подякував усім, хто залучений до процесу створення Центру.

✒️Детальніше: http://surl.li/lchps