Приємна новина! Сьогодні Кролевеччина отримала сучасний шкільний автобус.

Дата: 15.09.2023 21:08

Який закуплено за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на умовах співфінансування.

Сьогодні за держаний кошт із залученням міського бюджету ми відновлюємо і оновлюємо шкільний автопарк.

Поповнення шкільного автопарку сприятиме безбар’єрному доступу учнів до освітнього процесу та збільшенню дітей, котрі навчатимуться за очною формою.

Щиро дякую народним депутатам від Сумщини, Сумській ОВА (голові Володимиру Артюху), депутатам Сумської обласної ради на чолі з Віктором Федорченком, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА (очильниці Вікторії Гробовій), депутатам Кролевецької міської ради, освітянам нашої громади за те, що у непростих умовах війни спільно створюємо умови для того , щоб шлях до знань наших діток був безпечним, доступним і безбар’єрним.

Кролеавецький міський голова Віктор ЛЕХИАН

Більшефото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6656145151168008&set=pcb.6656294607819729