Кролевчани гідно представили нашу громаду у Чемпіонаті України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування.

Дата: 18.09.2023 16:21

У місті Київ з 14 по 18 вересня 2023 року відбувся Чемпіонат України на спринтерських дистанціях зі спортивного орієнтування.

☝️Понад 660 спортсменів з 22 областей України прибули до столиці, щоб визначити найсильніших орієнтувальників нашої країни. Цікава дистанція подовженого спринту вимагала від спортсменів використання широкого спектру технічних прийомів, уміння долати важкі підйоми, підступні сходинки та тримати високий темп.

💪Кролевеччину представляли спортсмени Савченко Олексій, Левітін Олег та Шкура Володимир.

🔷За результатами змагань у запеклій боротьбі:

🤝Савченко Олексій виборов 3 та 8 місце🥉,

🤝Шкура Володимир 4 та два 7 місця

🤝Левітін Олег 8 та 12 місце.

💛💙Щиро вітаємо та пишаємося кожним спортсменом нашої команди. Бажаємо нових спортивних здобутків і перемог!🤝👍🎉🇺🇦

💛💙Дякуємо ЗСУ за можливість та свободу