Розпочинаємо робочий тиждень з приємної новини - автопарк КП «Ремдільниця» поповнився сучасним трактором Lovol 504 PRO!

Дата: 19.09.2023 11:15

Нова техніка буде надійним помічником для наших комунальників. Його можна використовувати для роботи в будь-яку пору року. У літній період - для збору та транспортування сміття, очищення доріг від піщаних і грунтових наносів. А взимку, невеликий розмір та маневреність, дозволять розчищати сніг чи посипати протиожеледною сумішшю вузькі вулиці, де більша техніка проїхати не має можливості. Тому ця техніка по-особливому нам потрібна перед настанням осінньо-зимового періоду.

Щира подяка всім платникам податків та депутатам міської ради за прийняте рішення про придбання спецтехніки за рахунок коштів спеціального "екологічного" фонду бюджету громади.

Працюємо далі! Слава Україні!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН