Дата: 19.09.2023 16:32

СУМЩИНА ПРОДОВЖУЄ ЗМІЦНЮВАТИ ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ

✅Сумську область відвідав командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України Ігор Танцюра.

☝️Генерал-майор обговорив нагальні питання щодо підготовки особового складу підрозділів територіальної оборони, їх забезпечення, готовності штабів до виконання завдань територіальної оборони з начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром АРТЮХОМ, керівником штабу зони територіальної оборони області Юрієм ПОЛОУСОМ, а також перевірив готовність бойових розрахунків ТРО.

🤝Сумська обласна військова адміністрація разом громадами Сумського району передали підрозділам територіальної оборони області два нових позашляховика. Це дизельні, потужні, швидкі, високопрохідні авто, які допомагатимуть нашим захисникам оперативно виконувати поставлені завдання.

💬«Сили тероборони вже зробили потужний внесок у оборону і звільнення Сумщини, і продовжують гідно нести службу по захисту населених пунктів і виконувати інші важливі завдання. Підрозділи територіальної оборони мають бути мобільними, щоб негайно реагувати на зміну обстановки. Автомобілі стануть надійними помічниками у виконанні покладених на вас завдань. Впевнено рухаємось до нашої основної спільної цілі – Перемоги України!», – сказав Володимир Артюх, передаючи командирам ключі від авто.

🤝Представники сумського бізнесу вручили тероборонівцям три дрони, які допоможуть проводити розвідку та своєчасно виявляти активність ворога.

🔷За організацію та створення сил територіальної оборони на Сумщині Ігор Танцюра вручив Володимиру Артюху відзнаку «Щит територіальної оборони ЗСУ».

Джерело https://www.facebook.com/sumska.oda

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=655937523305522&set=pcb.655938006638807