КРОЛЕВЕЦЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ЗАПРОШУЮТЬ У ПРОГРАМУ З НАДОЛУЖЕННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ

Дата: 19.09.2023 16:36

Чеська гуманітарна організація "People in Need" в кінці серпня провела опитування серед вчителів Сумської області щодо навчальних втрат школярів, у якому активну участь взяли і освітяни Кролевецької громади. Після аналізу результатів було виявлено найбільшу потребу у вирівнюванні освітніх втрат серед учнів 5 і 9 класів з наступних предметів: математика, українська мова, англійська мова та історія.

Зважаючи на дану потребу, команда проєкту "Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання" оголосила про набір тьюторів серед вчителів Кролевецької громади у програму з надолуження освітніх втрат.

Підтримка тьюторів надаватиметься школярам мінімум з двох вказаних вище предметів.

☝️Програма з надолуження освітніх втрат - це можливість для вчителів, які мають достатній досвід і бажання, викладати свої предмети у офлайн та онлайн форматах для тих дітей, які потребують надолуження освітніх втрат, супроводу та підтримки у навчанні.

Для участі у програмі необхідно заповнити і відправити до 22.09.2023 реєстраційну заявку (за посиланням https://docs.google.com/.../1sG1jWvIRAkn9lowPx5r3Lmq.../edit).

Після опрацювання всіх заявок відібраним кандидатам буде відправлено на електронну пошту повідомлення з датою співбесіди.

👉Формат та умови роботи для тьюторів:

🔸 Залученість у програму з 1 предмета – мінімум 4 і максимум 8 годин на тиждень в позаурочний час

🔸 Вступний тренінг з основ тьюторингу від проєктної команди

🔸 Супервізійна підтримка викладачів та консультації щодо покращення процесу викладання

🔸 Долучення до спільноти вчителів-тьюторів

🔸 Оплата – погодинна (виплачується 1 раз на місяць)

🔸 Оформлення за договором цивільно-правового характеру

❗️Кінцевий термін подання заявки – 22.09.2023.

☝️Відбір тьюторів здійснюватиметься на конкурсній основі.

Довідка: програма з надолуження освітніх втрат реалізується командою проєкту "Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання", в рамках якого було відкрито 10 цифрових навчальних центрів Be Smart в Сумській області - у Шостці, Кролевці, Конотопі, Лебедині, Охтирці і Тростянці