У Дитячій бібліотеці для молодших школярів провели Казкотерапію «Світ мого дитинства»

Дата: 21.09.2023 14:21

Казкотерапія «Світ мого дитинства»

З самого дитинства людина захоплюється казкою. Саме в казці є фантастичні дива, які через століття несуть у світ добро і милосердя.

Дитяча психіка найбільш вразлива до негативних змін зумовлених війною, тому бібліотекарі дитячої бібліотеки – філії провели для учнів 2-Б класу, Кролевецького ліцею № 1, в якому навчається дитина з числа внутрішньо переміщених осіб, захід присвячений казкам. Діти активно відгадували героїв казок за загадками. В ході заходу учням запропонували намалювати плакат «Світ мого дитинства», на який вони перенесли свої побажання, мрії та переживання. Казкотерапія закінчилася веселими руханками, які обожнюють діти та цікавим мультиком.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=785711330229072&set=pcb.785712010229004