Жорстока війна без жалю забрала життя нашого Героя – захисника, мужнього бійця, який боронив українську землю від російського окупанта Олега ЛЕМЕШКА.

Дата: 26.09.2023 16:53

Солдат ЛЕМЕШКО Олег Вікторович, 19.03.1974 р.н., народився, виріс та проживав у місті Кролевець. Закінчив Кролевецьку школу N1.

По мобілізації призваний 04 квітня 2022 року, проходив військову службу у 66 окремій механізованій бригаді.

21 вересня 2023 року помер в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечнікова від хвороби.

Залишилися мати та син.

Співчуваємо рідним та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

Вічна слава та пам’ять нашому Герою!🇺🇦

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.