ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА - ВИКОНУЙ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ

Дата: 27.09.2023 16:38

Сьогодні як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів, служби у справах дітей. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов'язки.Сьогодні відбулася зустріч учнів 10- В класу з начальником служби у справах дітей Мусієнко А.В.на теми: “Відповідальність підлітків за порушення закону”, “ Проблема конфліктів у шкільному колективі“.

Це була не просто зустріч, а щире безпосереднє спілкування, під час якого здобувачі освіти

особливу увагу приділили відносинам у колективі ,темі булінгу та відповідальності за правопорушення.