Поліцейські Кролевеччини проводять заняття з особистої безпеки

Дата: 28.09.2023 15:43

Одним з пріорітетних напрямків роботи правоохоронців є донесення до найменших членів суспільства правил особистої безпеки та алгоритму поведінки в стресових ситуаціях.

👉Дільничний офіцер поліції провів заняття для учнів загальноосвітньої школи, на якому розказав як діти мають поводитись на вулицях та коли лишаються вдома самі. 👉Також, поліцейській нагадав дітям з якого віку настає кримінальна і адміністративна відповідальність та про наслідки, які тягнуть за собою вчинення правопорушень.

👉Крім того, правоохоронець наголосив на недопущенні булінгу в колективі. Роз’яснив, що не можна замовчувати цькування та обов’язково повідомляти про такі діяння батькам, вчителям або поліцейським.

👉Наприкінці заняття всі учасники на практиці відпрацювали алгоритм дій при сигналах повітряної тривоги.

Джерело: Поліція Сумської області