02 жовтня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 02.10.2023 15:03

За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷Відліл з питань цивільного захисту:

👉контроль за безперебійною роботою Пунктів незламності.

🔷КП «ЦПМСД»:

👉продовжити роботу виїзної бригади лікарів по наданню медичних послуг мешканцям сіл старостинських округів громади.

🔷Відділ ЖКГ:

👉звернутись до поліції щодо спільних і ефективних дій, проведення заходів на постійній основі по вирішенню питань із стихійною торгівлею біля міського ринку.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉вичистити бордюри від грунтових наносів, трави, піску дороги по вулиці Калиновського,

👉продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій громади із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади. Визначити локації та провести прибирання.

👉вивіз сміття, гілля, опалого листя із міського парку, скверів і зелених зон міста,

👉продовжити систематичне прибирання сміттєвих приймачів біля кладовищ,

продовжити роботи по:

👉встановленню сміттєвих баків по вулицях приватного сектора і заключенню договорів з мешканцями по вивезенню твердих побутових відходів,

👉терміновому завезенню солі та піску і приготування відповідної суміші, а також подбати про запас матеріалу для підсипки доріг,

👉по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити ремонтні роботи згідно з програмою підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Акватермо»:

👉продовжити роботи з підготовки закладів соціальної інфраструктури до нового 2023-2024 опалювального періоду.

🔷Місцева пожежна охорона:

👉контроль за проведенням ремонту пожежного депо у с.Обтове,

👉при необхідності надавати допомогу аграріям.

🔷Центр надання адміністративних послуг:

👉продовжити роботу виїзної бригади працівників по наданню адміністративних послуг мешканцям сіл старостинських округів громади. Графік виїзду довести до відома населення,

👉старостам старостинських округів провести інформаційн-розяснювальну роботу серед населення для ефективної організації роботи працівниками ЦНАПу.

🔷Відділ освіти:

- контроль за проведенням робіт по капітальному ремонту протирадіаційного укриття та фарбуванню стін будівлі ОЗ «Кролевецький ліцей №3».

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у сільських населених пунктах нашої громади: скошування трави, прибирання та вивіз сміття.