Сьогодні у міській раді – депутатський день. Розпочався він із засідання постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 03.10.2023 11:37

Провела засідання комісії – її голова Наталія НАЗАРЕНКО. В роботі комісії взяли участь депутати: Юлія БУРА, Олена ДРАЙ, Сергій ПЕТРУСЕНКО та керівники структурних підрозділів міської ради.

👉Присутні розглянули проєкти рішень, що стосуються уточнення площі земельних ділянок, дозволів на виготовлення документації із землеустрою, дозволів на розроблення проєктів землеустрою та інші.

👉Засідання комісії було конструктивним та продуктивним. Всі проекти рішень сорок четвертої сесії із земельних питань були детально розглянуті та обговорені.

👉Члени комісії вирішили винести земельні питання на розгляд сесії, яка відбудеться 06 жовтня 2023 року.