З 4 по 5 жовтня на Сумщині буде задіяна система оперативного інформування за технологією CELL BROADCAST

Дата: 04.10.2023 11:18

ржавної адміністрації

👉Cell Broadcast – це функція мережі GSM, яка дозволяє мобільному оператору передавати інформацію, що відображається на дисплеї мобільного телефону.

👉Оперативне інформування населення про загрози здійснюватися за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell.

👉Нова система оперативного інформування працює завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням: швидше отримання сповіщень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.

👉Гучний сигнал разом із вібрацією буде тривати 15-20 секунд або до моменту вимкнення сповіщення людиною.

❗️Сумська обласна військова адміністрація переконливо не рекомендує громадянам відключати отримання сповіщень про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, про повітряну тривогу, адже від своєчасного отримання цієї інформації може залежати життя людей.

🙏Бережіть себе, своїх рідних і близьких.