КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

Дата: 04.10.2023 13:48

Сонячного осіннього дня на спортивному майданчику ОЗ "Кролевецький ліцей 3" зібралась шкільна родина старшокласників, щоб під час змагань проявити силу, волю, витримку і довести, що козацькому роду нема переводу.

У спортивних змаганях, присвячених Дню захисників та захисниць,узяли участь 9 команд. На одному подиху пройшли конкурси: "Перенесення вантажу", "Біг у шароварах", "Прогулянка козака", "Вікторина", "Найсильніший", "Найспритніша козачка", "Перетягування канату". У напруженій боротьбі перемогла команда "Гайдамаки"(10-Б клас), ІІ місце посіла команда "Запорожці" (9-Б клас ), ІІІ місце - команда "Фортеця" (10-А клас).

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти Кролевецької міської ради Станіслав МАСАЛИГА, начальник другого відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій ХАРЧЕНКО.

Щиро дякуємо організаторам, учнівському та педагогічному колективу за проведення спортивно-патріотичного заходу💛💙 МОЛОДЦІ!!! ДІЙСНО З ТАКОЮ МОЛОДДЮ - КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=1388767518373108&set=pcb.1518053135696471