ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА КРОЛЕВЕЦЬ СЕРГІЯ СЕМЕНОВИЧА СТРАФУНА

Дата: 05.10.2023 12:00

Щиро вітаю з Днем народження Почесного громадянина міста Кролевець, президента організації ортопедів-травматологів України, члена-кореспондента НАМН України, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, Сергія Семеновича СТРАФУНА!

Протягом багатьох років Ви самовіддано та цілеспрямовано працюєте і зробили вагомий внесок у розвиток медицини в Україні!

Шануємо Вас як людину відповідальну, порядну, наполегливу та мудру. Дякую за все добро, що робите для Кролевеччини та її жителів!

Щиро зичу Вам, шановний Сергію Семеновичу, козацького здоров’я, благополуччя невичерпної енергії, успіхів і нових здобутків у Вашій благородній справі під мирним небом України та Божого благословіння на добрі справи.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН