Вихованці Центру позашкільної освіти долучилися до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток».

Дата: 06.10.2023 15:49

5 жовтня вихованці еколого-натуралістичного напряму Центру позашкільної освіти долучилися до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток», основними завданнями якої є формування нового покоління українців, що діють на основі національних та європейських цінностей, виховання громадянина, патріота України з активною громадянською позицією, вшанування пам’яті – захисників України.

В процесі спортивно-інтелектуальної командної гри юннати мали змогу віднайти та розкрити генетичний код нації, розвиваючи при цьому свій творчий потенціал, вміння орієнтуватися в різноманітних ситуаціях. Юні патріоти спілкувалися з учасниками заходу, працювали в команді, поглиблювали знання про рідну країну, підвищували мотивацію до вивчення природничих наук.