Щиро вітаємо вихованців і педагогів Центру позашкільної освіти з перемогою, призовими місцями та високим рівнем підготовки і виступів під час змагань на XXVII відкритому Чемпіонаті м. Суми зі спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів».

Дата: 09.10.2023 10:16

24 вересня та 7 жовтня у два етапи відбувся XXVII відкритий Чемпіонат м. Суми зі спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів».

Пам'ятати друзів, справи справжніх людей, спортсменів, воїнів - це традиційна місія Меморіалу. Пишаємось нашими героями.

У змаганнях приймали участь навчальні заклади, позашкільні установи, вищі навчальні заклади, організації, підприємства, спортивні та туристські клуби м. Суми та Сумської області.

Серед всіх учасників, наші вихованці та педагоги продемонстрували високий рівень технічної і фізичної підготовки і були нагороджені грамотами та медалями відділу фізичної культури та спорту Сумської міської ради:

юніорська вікова група: Шкуро Анна - І місце, Войтенко Євген - І місце, Лєвітін Богдан - ІІ місце, Сорока Мирослав - ІІІ місце, Левітін Олег - ІІ місце;

доросла вікова група: Ростальна Вікторія - І місце, Федченко Тетяна - І місце, Ахроменко Наталія - ІІ місце.

Дякуємо організаторам за чудовий захід! Дякуємо ЗСУ за можливість розвиватися і змагатися.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=333185652555860&set=pcb.333186199222472