До Кролевецького будинку-інтернату зі зворушливою сольною програмою завітала заслужена артистка України - Олена БІЛОКОНЬ.

Дата: 10.10.2023 14:30

«Все буде Україна - буде сонце і весна

Все буде Україна, бо родина в нас міцна!»

08.10.2023 року, в рамках свого концертного туру Кролевецькою громадою, до Кролевецького будинку-інтернату зі зворушливою сольною програмою завітала заслужена артистка України - Олена БІЛОКОНЬ. Підопічні та працівники були дуже вражені неймовірним талантом пані Олени, адже її пісні написані в кращих традиціях українського народу і проникають в кожне серце. Директор Лідія МАКАРОВЕЦЬ від імені всіх присутніх подякувала за щирі емоції, посмішки, сльози та незабутні відчуття, які подарував концерт, адже весь час тут панувала особлива атмосфера родинного тепла та єдності, надовго залишивши в пам’яті лише приємні враження. Вдячні Олена Білоконь і з нетерпінням будемо чекати на нові зустрічі!!!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=653462746912724&set=pcb.653467883578877