Убезпечити водіїв та пішоходів! Працівники КП «Ремдільниця» встановлюють новенькі дорожні знаки .

Дата: 13.10.2023 11:04

З метою убезпечення водіїв та пішоходів, особливо в місцях розташування шкіл і дошкільних навчальних закладів - працівниками КП «Ремдільниця» встановлено новенькі дорожні знаки на площі Миру, проспекті Миру, бульварі Шевченка та вул.Європейська.

☝️❗️Прохання до всіх учасників руху - бути уважними і неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

🙏Бережіть себе, своїх рідних і близьких.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=639416791641606&set=pcb.639417088308243