У Публічній бібліотеці відбувся арт-вернісаж «Живопис – це поезія, яку бачать, а поезія – живопис, який чують»

Дата: 13.10.2023 13:33

«Живопис – це поезія, яку бачать, а поезія – живопис, який чують»

День художника в Україні відзначається щороку в другу неділю жовтня. Саме картинам і художникам було присвячене чергове засідання клубу «Калина». На арт-вернісажі «Живопис – це поезія, яку бачать, а поезія – живопис, який чують» присутні дізналися про шедеври світової і української класики, розповіли про свої улюблені картини, дізналися нове про художників Кролевеччини: Юрія Журку, Олександра Мицника, Надію Дойчеву, Бориса Пелешука, Валерія Середу, Олександра Бобрика, Валентину Чуприну, Олександра Малеса, Євдокима Мінюру, Володимира Руденка, Миколу Кравченка. А за чашкою духмяного чаю присутні мали нагоду отримати сеанс арт-терапії, переглядаючи художні шедеври.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=635494092119118&set=pcb.635495065452354