Щиро вітаємо команду педагогів Центру позашкільної освіти із здобутим сріблом 🥈на Чемпіонаті області серед працівників освіти зі спортивного туризму

Дата: 16.10.2023 14:16

Вітаємо  педагогів Центру позашкільної освіти, які 13-14 жовтня 2023 р. вибороли ІІ місце в Чемпіонаті області серед працівників освіти зі спортивного туризму.

Позмагатися зібралися 42 учасники з 19 закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Наші педагоги: Олена Єсипенко, Вікторія Ростальна, Тетяна Федченко, Світлана Соломаха, Олександр Лебедь, Олександр Ломака продемонстрували технічну майстерність, чудову фізичну форму та довели, що дитячим туризмом Кролевеччини опікуються справжні професіонали.

В особистому заліку:

Соломаха Світлана - І місце на комплексній дистанції з велосипедного туризму та І місце на "Смузі перешкод";

Федченко Тетяна - ІІ місця на дистанціях "Спортивне орієнтування" та "Велосипедний туризм";

Ростальна Вікторія - ІІІ місце на дистанції "Спортивне орієнтування".

В командному заліку:

ІІ місце на комплексній дистанції з велосипедного туризму,

ІІ місце на дистанції "Спортивне орієнтування",

ІІІ місце на дистанції з пішохідного туризму "Смуга перешкод".

Дякуємо організаторам за чудові змагання!

Дякуємо ЗСУ за можливість удосконалюватися.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=337347872139638&set=pcb.337348338806258