Щиро вітаємо переможця Олексія АНЦИБОРА і керівника гуртка "Фото та відео монтаж" "Aperture Creative Studio" Ігоря ПАЛЬОХУ з призовими місцями у обласному конкурсі "Моя Україно!"

Дата: 16.10.2023 14:22

9 жовтня завершився захоплюючий і творчий обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Фотографії оцінювалися в номінаціях, таких як «Пейзаж», «Портрет», «Натюрморт», «Побутові або жанрові фотографії», «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop», «Архітектура», «Репортажне фото», «Мікрофотографія», «Флора та фауна» та «Експериментальне фото».

Журі мало нелегку роботу визначити переможців серед такої різноманітності фоторобіт, які оцінювалися за технічною майстерністю, композиційним рішенням, ідеєю автора та використання технічних прийомів.

Вітаємо переможця АНЦИБОРА ОЛЕКСІЯ з призовими місцями у обласному конкурсі "Моя Україно!" та керівника гуртка "Фото та відео монтаж" "Aperture Creative Studio" Ігоря Пальоху.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=337381062136319&set=pcb.337385548802537