Триває капітальний ремонт у приміщеннях Центру надання соціальних послуг де планується відкриття відділення «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

Дата: 16.10.2023 14:25

ідповідно постанови Кабінету Міністрів України від 2 червня 2023 року

№ 559 Кролевецька міська територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 1 499 526 гривень для створення відповідних умов для спеціалізованої служби (проведення капітального ремонту, придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю, у тому числі довгострокового користування).

Роботи виконує переможець тендерної закупівлі ФОП Козачинський Микола Миколайович.

Щиро вдячний депутатам міської ради за одноголосне прийняття рішення про співфінансування цього проєкту.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6776260835823105&set=pcb.6776260889156433