Кролевецька міська рада,
Конотопського району, Сумської області

Щиро вітаємо переможців, призерів - вихованців ДЮСШ «Олімп» і їх тренера Сергія Щербаня з результативними виступами на відкритих змаганях зі спортивної радіопеленгації

Дата: 23.10.2023 14:27
Кількість переглядів: 88

Фото без опису

Заключні змагання в цьому році спортсмени відділення радіоспорту ДЮСШ "ОЛІМП " Кролевецької міської ради завершили в м. Нетішин Хмельницької області. Там пройшли відкриті змагання зі спортивної радіопеленгації "Золота осінь" присвячена пам'яті захисників Вітчизни. Спортсмени з м. Київ, Луцька, Рівного, Сум і Сумської області, Львівської області та Хмельницької області прийняли участь в цьому важливому і цікавому заході. У вправі для початківців Костенко Владислав на діапазоні 3,5 МГц став чемпіоном, а Панін Іван виборов друге місце. На діапазоні 144 МГц Панін Іван став бронзовим призером. А у багатоборстві завоював трете місце і нагороджений бронзовою медаллю. В групі ч-16 на діапазоні 3, 5 МГц Яценко Єгор став другим. А в групі ч-14 на діапазоні 3,5 МГц Довгуля Олександр посів третє місце. В багатоборстві по двом забігам Газука Артем став бронзовим призером змагань. Усі наші спортсмени повернулися до дому зі спортивними трофеями.