Сьогодні, 23 жовтня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 23.10.2023 14:45

За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷КП «Акватермо», КП «Кролевецька лікарня», ЦПМСД, Відділ освіти, Відділ культури, Кролевецька ДЮСШ «Олімп»:

👉контролювати та забезпечувати при наявних можливостях належний температурний режим у приміщеннях закладів охорони здоров’я, культури, дитячих садочках, позашкільних навчальних закладах та приміщення де проводяться спортивні тренування наших дітей.

🔷ЦПМСД, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення:

👉про необхідність проведення вакцинації у зв’язку із поширенням і випадками захворюваності жителів Кролевеччини на COVID-19 (8 хворих) та грипу.

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль за проведенням ремонту ділянки дороги по вул.8 Березня,

👉постійно проводити обстеження і аналіз вуличного освітлення у мікрорайонах міста та продовжити роботи по заміні ламп.

🔷КП «Кролевецьводоканал»:

👉контроль за виконанням робіт з реалізації проєкту «Енергетична модернізація станції водозабору та системи водопостачання по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів»

🔷КП «Ремдільниця»:

👉виконати обстеження і розробити план робіт по розчищенню каналу водовідведення, який пролягає по лівій стороні міського парку з метою забезпечення стоку води із площі Свободи,

👉визначитись із локаціями та продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій міста із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади.

👉вивіз сміття, гілля, опалого листя із міського парку, скверів і зелених зон міста,

продовжити роботи по:

👉заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉дозавершити ремонтні роботи згідно з програмою підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉завершити роботи по встановленню огорожі на кладовищі по вул.Осипенка

👉продовжити роботи по упорядкуванню (прибиранню, обрізання гілок, видалення аварійних дерев) кладовищ

🔷Центр надання адміністративних послуг:

👉продовжити роботу виїзної бригади працівників по наданню адміністративних послуг мешканцям сіл старостинських округів громади. Графік виїзду довести до відома населення,

👉старостам старостинських округів провести інформаційн-розяснювальну роботу серед населення для ефективної організації роботи працівниками ЦНАПу.

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у сільських населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття, опалого листя, гілля.